Ruszył konkurs “Zielony Uniwersytet Warszawski”

Łąka kwiatów, w tle drzewa.

Kategoria: Aktualności, Nabór wniosków

Zachęcamy do aplikowania w ogłoszonym z inicjatywy Pani Prorektor Ewy Krogulec konkursie “Zielony Uniwersytet Warszawski”. Konkurs jest finansowany ze środków Programu Inicjatywa Doskonałości-Uczelnia Badawcza i stanowi jedną z wielu inicjatyw prośrodowiskowych realizowanych na Uniwersytecie Warszawskim.

“Zielony Uniwersytet Warszawski” ma na celu wyłonienie projektów o interdyscyplinarnym charakterze, które dotyczą realizacji nowoczesnych badań w obszarze tematyki prośrodowiskowej, związanych z działaniami na rzecz ochrony bioróżnorodności, oszczędności zasobów naturalnych i kształtowaniu postaw proekologicznych.

Celem konkursu jest również podniesienie zdolności publikacyjnej UW oraz zwiększenie udziału pracowników posiadających tytuł magistra oraz młodych naukowców, w realizacji grantów badawczych, finansowanych ze źródeł zewnętrznych.

Maksymalny budżet projektu wynosi 10 tys. zł. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie konkursu.