Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Kontakt

Biuro ds. Wspomagania Rozwoju UW

ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
00-927 Warszawa
d. CIUW, pok. 216, II piętro

✉ bwr@uw.edu.pl

☎  22 55 20 727

✉ bwr.fnp@uw.edu.pl – w sprawach dot. projektów FNP

 

|| PRACOWNICY BIURA ||

Grzegorz Bochenek – kierownik

✉ bochenek@adm.uw.edu.pl

Katarzyna Szymańska – sekretariat – urlop

✉ katarzyna.mikiewicz@adm.uw.edu.pl   ☎ 22 55 20 727

Paweł Cichawa

✉ cichawa@adm.uw.edu.pl   ☎ 22 55 21 303

Magdalena Kocik-Kulik

✉ mkocik@uw.edu.pl   ☎ 22 55 22 031

Katarzyna Kotowska

✉ katarzyna.kotowska@adm.uw.edu.pl   ☎ 22 55 23 351

Agnieszka Pawlak

✉ apawlak@uw.edu.pl   ☎ 22 55 22 022

Ewa Szkop

✉ ewa.szkop@adm.uw.edu.pl   ☎ 22 55 24 099

Agata Zarzycka

✉ agata.zarzycka@adm.uw.edu.pl   ☎ 22 55 22 044

 

Małgorzata Poławska – Koordynatorka modułu w ramach ZIP

✉ malgorzata.polawska@adm.uw.edu.pl

Justyna Szczepanik – Koordynatorka EIT Climate-KIC UW

✉ justyna.szczepanik@adm.uw.edu.pl   ☎ 22 55 22 056

Platforma Zielonego Dialogu

Małgorzata Podstawa

✉ m.podstawa@uw.edu.pl   ☎ 22 55 22 057

Violetta Wojciechowska-Danilczuk

✉ v.s.wojciechowska-danilczuk@uw.edu.pl   ☎ 22 55 22 058

 

📌Gdzie jesteśmy na Kampusie Głównym…? [klik – wersja w PDF, budynek 4]