Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Kontakt

W związku z zagrożeniem zakażenia wirusem SARS-CoV-2,  prosimy o kontakt e-mailowy i telefoniczny.

Wszystkie dokumenty prosimy kierować przez Kancelarię Ogólną.

Biuro ds. Wspomagania Rozwoju UW

ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
00-927 Warszawa
d. CIUW, pok. 216, II piętro

bwr@uw.edu.pl

  22 55 20 727

bwr.fnp@uw.edu.pl – w sprawach dot. projektów FNP

 

|| PRACOWNICY BIURA ||

Grzegorz Bochenek – kierownik

bochenek@adm.uw.edu.pl

Katarzyna Szymańska – sekretariat – zwolnienie lekarskie

katarzyna.mikiewicz@adm.uw.edu.pl   22 55 20 727

Paweł Cichawa

cichawa@adm.uw.edu.pl   22 55 21 303

Magdalena Kocik-Kulik

mkocik@uw.edu.pl   22 55 22 031

Katarzyna Kotowska

katarzyna.kotowska@adm.uw.edu.pl   22 55 23 351

Agnieszka Pawlak

apawlak@uw.edu.pl   22 55 22 022

Małgorzata Podstawa

m.podstawa@uw.edu.pl

Ewa Szkop

ewa.szkop@adm.uw.edu.pl   22 55 24 099

Agata Zarzycka

agata.zarzycka@adm.uw.edu.pl   22 55 22 044

Małgorzata Poławska – Koordynatorka modułu w ramach ZIP
 malgorzata.polawska@adm.uw.edu.pl

Justyna Szczepanik – Koordynatorka EIT Climate-KIC UW
justyna.szczepanik@adm.uw.edu.pl

 

📌Gdzie jesteśmy na Kampusie Głównym…? [klik – wersja w PDF, budynek 4]