“Ramię w ramię” – kampania UW na rzecz szczepień przeciwko COVID-19

plakat reklamujący kampanię UW promującą szczepienia przeciwko COVID-19. Rektor UW z ramieniem uniesionym w geście zwycięstwa. Widoczne hasło Ramię w ramię

Kategoria: Aktualności, Inne, Sprawy administracyjne

Uniwersytet Warszawski zaangażował się w kampanię “Ramię w ramię” promującą szczepienia przeciwko COVID-19. Kampania powstała z inicjatywy władz Uniwersytetu. Akcja jest skierowana do wszystkich członków społeczności UW.

„Zależy mi na innych”, „wierzę w naukę”, „chcę podróżować po świecie”, „chcę studiować normalnie”, „chcę żyć normalnie”, „chcę żyć”.

Każdy z nas ma powód. Bądźmy odpowiedzialni, zaszczepmy się!

Plakat reklamujący kampanię Ramię w ramię Zaszczepmy się. Na plakacie na niebiesim tle Rektor UW oraz Gelila Shumi Tolla, pochodząca z Etiopii studentka stosunków międzynarodowych.