Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Rusza program EIT Jumpstarter 2023

Kategoria: Aktualności, Nabór wniosków, Projekty i inne inicjatywy w realizacji

Rusza EIT Jumpstarter 2023- jeden z najlepszych europejskich programów pre-akceleracyjnych. EIT Jumpstarter kierowany jest do studentów/ek, doktorantów/ek, naukowców/czyń, innowatorów/rek i młodych przedsiębiorców/czyń  z pomysłem na produkt lub usługę w sektorze rolno-spożywczym, surowcowym, energetycznym, opieki zdrowotnej, mobilności miejskiej lub produkcji, którzy chcą przenieść swój pomysł w biznes, przy udziale najlepszych w swojej klasie ekspertów, kreatywnej społeczności i unikalnego know-how.

Podczas 8-miesięcznego programu uczestnicy wypracują najlepszy model biznesowy dla swojego innowacyjnego pomysłu,  dowiedzą się jak dopracować propozycję wartości dla klienta, jak analizować rynek, pozyskają wiedzę z zakresu finansowania i inwestycji oraz podstaw prawnych. Program zapewnia  wsparcie finansowe na pokrycie kosztów podróży i zakwaterowania, a najlepsze drużyny w każdej kategorii powalczą o nagrodę pieniężną w wysokości 10 tys. euro.

Wnioski można składać do 16 kwietnia 2023 roku.
Regulamin i wniosek można znaleźć na stronie.

20 marca 2023 r. (13:00-14:00 CET) odbędzie się webinar dot. programu – rejestracja na wydarzenie dostępna pod linkiem.