Uniwersytecki „Raport Społecznej Odpowiedzialności” w konkursie – zagłosuj!

Kategoria: Aktualności, Inne

Zachęcamy do udziału w 18. edycji konkursu „Raporty Zrównoważonego Rozwoju”. W konkursie organizowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu bierze udział Uniwersytet Warszawski ze swoim raportem społecznej odpowiedzialności. Głosowanie trwa do 30 września.

Na raporty można głosować na stronie konkursu „Raporty Zrównoważonego Rozwoju”.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 29 października na uroczystej gali podczas „GREENPACT. European ESG Summit” w Poznaniu.

Opublikowany w czerwcu raport jest pierwszym na UW tego typu dokumentem strategicznym, zawierającym nformacje o działaniach i osiągnięciach Uczelni w zakresie jej odpowiedzialności wobec członków społeczności UW, otoczenia społecznego i środowiska naturalnego. Z treścią raportu można zapoznać się po kliknięciu w poniższą grafikę (stronę tytułową uniwersyteckiego raportu), dokument otwiera się w nowym oknie.

Kierownictwo i koordynacja prac na raportem: prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak, Rektor UW; prof. dr hab. Ewa Krogulec, Prorektor UW ds. Rozwoju
Raport opracował Zespół Biura ds. Wspomagania Rozwoju UW: Magdalena Kocik-Kulik (koordynacja), Grzegorz Bochenek, Agnieszka Pawlak, Małgorzata Poławska, Ewa Szkop, Katarzyna Szymańska, we współpracy z: dr hab. Agata Opolska-Bielańska, dr hab. Marcin Żemigała, prof. ucz. oraz jednostki, biura i działy uniwersyteckie.