Zaproszenie do składania ofert w ramach projektu “Najlepsi z Najlepszych 4.0”

Notatnik z konturem człowieka w birecie. Obok leżące pióro do pisania

Kategoria: Aktualności, Inne, Nabór wniosków

Uprzejmie informujemy, że na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki opublikowane zostało zaproszenie do składania ofert w ramach projektu pozakonkursowego o charakterze koncepcyjnym pt. „Najlepsi z najlepszych! 4.0.” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt ma na celu wsparcie wybitnie uzdolnionych studentów w rozwoju ich aktywności naukowej, innowacyjności, kreatywności, poprzez wspieranie ich uczestnictwa w międzynarodowych konkursach, zawodach, konferencjach.

Okres realizacji projektu nie może przekroczyć 12 miesięcy i wykraczać poza datę 30.06.2023 r.

Koszt realizacji jednego projektu nie może przekroczyć:

• 80 000 zł – w przypadku projektu realizowanego przez jednego studenta;
  • 320 000 zł – w przypadku projektu realizowanego przez zespół studentów.

Oferty, w formie dokumentu elektronicznego doręczonego za pomocą Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej ePUAP lub e-nośnika, można składać do 15 czerwca 2022 r.

! Jeśli będą Państwo zainteresowani aplikowaniem w konkursie prosimy o niezwłoczny kontakt z BWR UW (e-mail) w celu jak najszybszego zapoznania się z procedurą składania wniosków w konkursie.

Wszystkie jednostki organizacyjne UW, zainteresowane udziałem w projekcie pozakonkursowym pt. „Najlepsi z najlepszych! 4.0.”, proszone są o przesłanie do BWR (e-mail) roboczej wersji wniosków (wypełnionych załączników nr 1 i 2 do Zaproszenia- formularza oferty i kosztorysu projektu) na wskazany adres najpóźniej do  27 maja br. do końca dnia w celu weryfikacji formalnej.

Informacje na temat zasad ubiegania się o środki w ramach tej inicjatywy dostępne są na stronie MEiN – klik.

Bazując na doświadczeniu z realizacji projektów w latach ubiegłych informujemy, że istnieje duże prawdopodobieństwo konieczności prefinansowania wydatków projektowych przez Jednostkę realizującą.