Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Przewodnik do Zarządzenia nr 75 Rektora UW

Godło Uniwersytetu czyli orzeł dawny polski w koronie, z rozpostartymi skrzydłami, trzymający w lewym szponie gałązkę palmową, a w prawym laurową, w koło w pięciokąt pięć gwiazd znaczących pięć akademicznych wydziałów. W tle obraz, na kórym jest godło UW

Kategoria: Projekty i inne inicjatywy w realizacji, Sprawy administracyjne

Biuro ds. Wspomagania Rozwoju UW przygotowało przewodnik do Zarządzenia nr 75 w sprawie szczegółowych zasad i trybu przyznawania wynagrodzenia uzupełniającego wraz ze zmianami. Stanowi on krótką instrukcję, pomocną przy wypełnianiu wniosków o dofinansowanie (kalkulowanie budżetu w zakresie wynagrodzeń, przypisywanie ról, etc.), a także wniosków o przyznanie wynagrodzenia uzupełniającego.

Przygotowany materiał będzie w miarę konieczności na bieżąco aktualizowany o wyjaśnienia dotyczące zgłaszanych przez Państwa wątpliwości lub pytań. Przewodnik należy zatem traktować jako wersję “roboczą”, podlegającą okresowym uzupełnieniom.

Jednocześnie zachęcamy do zadawania pytań lub dzielenia się wątpliwościami i sugestiami. Prosimy o kontakt na adres: bwr@uw.edu.pl.

  1. Przewodnik
  2. Wniosek + załączniki (tryb par. 2 ust. 5. pkt 1)
  3. Wniosek + załączniki (tryb par. 2 ust. 5. pkt 3).

Przewodnik wraz z załącznikami stanowi materiał pomocniczy do użytku wewnętrznego.

W zakładce Wynagrodzenie uzupełniające znajdują się edytowalne dokumenty (Dokumenty – Uchwały/zarządzenia).